Cafe bar
Restaurant


Vendndodhja është shumë e njohur, gjithçka tjetër krejtësisht e re. Në Bulevardin Niki, me pamje nga Thermaiko, Oberon është “hyrja e re’’ më impresionuese në Selanik.
Më shumë
 

Oberon Bar


Coffee

Oberon kafeja është një çështje e rëndësishme dhe ju do ta konstatoni atë që në gllënjkën e parë. Baristë të kualifikuar kujdesen edhe për detajin më të vogël me qëllim që ju të shijoni një kafe cilësore. Njësoj vlen edhe për pijet e tjera, ndërsa nuk kalojnë pa u vunë re edhe variacionet e shumta për mëngjes apo një snack për t’i shoqëruar ato.


Lunch

Gjithashtu, disponon edhe një meny të plotë dhe ju ofron mundësinë të shijoni drekën apo darkën me miqtë tuaj me propozime të shijshme dhe kombinime përbërësish që do t’ju kënaqin absolutisht. Çdo moment në Oberon, mund të jetë ndryshe dhe kryesisht plot kënaqësi.

Oberon Drinks


Είτε γευματίσετε είτε επιλέξετε να απολαύσετε απλά το ποτό σας, στο Oberon θα βρείτε μια ενημερωμένη wine list ενώ οι bartenders είναι στη διάθεσή σας για να σας ετοιμάσουν all time classic ή signature cocktails, χρησιμοποιώντας σύγχρονες τεχνικές και συνδυασμούς υλικών καθώς και σπάνια ποτά και αποστάγματα που μπορούν να ικανοποιήσουν και τους πιο απαιτητικούς πελάτες.